Як доглядати за ювелірними виробами

Ось кілька порад, як доглядати за вашими прикрасами:

 

- Зберігайте кожну прикрасу окремо у власному м'якому футлярі або коробочці яку ви отримали, щоб вони не пошкодилися, не подряпалися і не заплуталися

 

- Зберігайте прикраси подалі від прямих сонячних променів, в темному, прохолодному і сухому місці

 

- Щоб уникнути окислення (яке призводить до потемніння прикрас), ви також можете зберігати прикраси в герметичному поліетиленовому пакеті, який не пропускатиме повітря і допоможе зменшити процес окислення.

 

- Тримайте ланцюжки та браслети застебнутими, щоб вони не сплуталися.

 

- Уникайте води, підвищеної вологості та спеки, оскільки це може призвести до зміни кольору ваших прикрас.

 

- Зберігайте свої прикраси яскравими і блискучими, уникаючи контакту з миючими засобами або хімічними продуктами, такими як парфуми, косметика, олії для тіла, креми для засмаги, лосьйони, дезодоранти і рідини для зняття лаку для нігтів.

 

- Наші регульовані каблучки призначені для того, щоб ви могли підігнати каблучку під палець, на якому хочете її носити. Ми рекомендуємо акуратно змінювати розмір наших регульованих каблучок лише один - два  рази, оскільки постійна зміна форми або надмірне регулювання може призвести до деформаціі або розламу металу. 

 

Як чистити ювелірні вироби

З часом і носінням ювелірні вироби зі срібла 925 проби можуть втратити свій первісний блиск. Щоб повернути і зберегти їхній блиск, ви можете почистити їх м'якою неабразивною ювелірною тканиною. Ви також можете мити їх теплою водою з м'яким милом для рук, використовуючи м'яку зубну щітку. Ми не рекомендуємо використовувати ювелірні поліролі, оскільки вони зазвичай містять жорсткі абразиви, які можуть значно пошкодити ваші прикраси.