ПОВЕРНЕННЯ
Ви можете обміняти товар у разі явного виробничого браку протягом 14 днів з моменту отримання. 

Для того, щоб здійснити процедуру повернення, повинні бути виконані наступні умови: товар не був у використанні, збережено первинний товарний вигляд товару, на прикрасі відсутні сліди зносу, а також збережений документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару (електронний лист або смс-підтвердження). 

Для того, щоб приступити до обміну / повернення товару, надішліть фотографії виробу, зроблені з усіх ракурсів або відео для підтвердження якості товару. Пакуванням повинна бути виключно тверда пакувальна паперова транспортна коробка. 

Зверніть увагу: вся доставка здійснюється за рахунок покупця. Якщо якість біжутерії не буде відповідати необхідним стандартам, вона буде повернута клієнту за його рахунок. Якщо товар буде пошкоджений під час доставки, обмін/повернення не буде підтверджено, і товар буде повернутий клієнту за рахунок клієнта.

Для повернення та обміну товару надішліть запит на адресу 

info@danylevych.com 

Повернення коштів здійснюється на ваш рахунок протягом 14 робочих днів з моменту прийняття товару до повернення. Будь ласка, зверніть увагу, що вартість оригінальної та зворотної доставки не повертається при поверненні.